• Rada rodziców

• Informacje Rady Rodziców

Szanowni Państwo,

Pod koniec września 2022 spośród członków Rady Rodziców zostało wyłonione Prezydium Rady w składzie:

• Karolina Wiśniewska (7b) – przewodnicząca
          • Agnieszka Gręda (6a) – zastępca
          • Szymon Piądłowski (6b) – sekretarz
          • Edyta Kurowska (4a) – skarbnik

Na rok szkoły 2022/2023 Rada Rodziców ustaliła dobrowolną składkę 150 złotych za jedno dziecko.

W tym roku szkolnym Rada Rodziców zamierza przede wszystkim wspierać Dyrekcję i całe grono Pedagogiczne we wszelkich edukacyjnych i wychowawczych działaniach. Zaplanowane jest sfinansowanie nagród w wielu konkursach, co ma zachęcić nasze dzieci do udziału w nich i rozwijaniu lub odnajdywaniu pasji ukrytych w naszych pociechach. Jednym z głównych konkursów, który dofinansujemy jest Bieg Patrona szkoły.

Jak co roku chcemy ufundować powitany prezent dla klas pierwszych, jak i kontynuować, rozpoczętą w zeszłym roku nową tradycję, ufundowania/dofinansowania pamiątkowych zdjęć dla klas ósmych.

Jednym z największych atutów naszej szkoły, stanowi jej kameralność. Naszym zadaniem jest pomoc w tym, aby szkoła stała się miejscem, do którego chodzi się z chęcią, dlatego zgromadzone podczas obu Kiermaszy Bożonarodzeniowych środki w kwocie 5’331,50 złotych chcemy przeznaczyć na taki cel, który pomoże stworzyć takie miejsce.

Jesteśmy otwarci na wszelkie inne inicjatywy i zachęcamy do wpłat.

Nr konta Rady Rodziców:

Prezydium Rady Rodziców

Regulamin-Rady-Rodzicow

Szanowni Państwo,

Pod koniec września z pośród członków Rady Rodziców zostało wyłonione Prezydium Rady w składzie:

• Edyta Kurowska – przewodnicząca
          • Beata Pasoń – zastępca
          • Szymon Piądłowski – sekretarz
          • Karolina Wiśniewska – skarbnik

Na tym samym spotkaniu został również zatwierdzony program profilaktyczno-edukacyjny na rok szkolny 2021-2022. W dniu 20.10.2021 odbyło się pierwsze zebranie nowej Rady, na którym podjęte zostały następujące tematy:

1. Ustalenie wysokości dobrowolnej składki na Radę Rodziców na rok szkolny 2021/2022 w wysokości 100 zł na dziecko.
          2. Ustalenie Preliminarza na rok szkolny 2021/20222.
          3. Omówienie corocznych obowiązków Rady Rodziców.
          4. Omówienie opinii dla nauczyciela Pani Karoliny Żurakowskiej.
          5. Promowanie pracy Rady Rodziców i sposoby zachęcania Rodziców do wpłat na Radę Rodziców.
          6. Zebrania w formie stacjonarnej.
          7. Działanie Librusa, w tym e-usprawiedliwienie, zakładka RR na stronie szkoły.
          8. Kalendarz szkolny imprez takich jak olimpiady, konkursy, inne wydarzenia.
          9. Sklepik.
          10. Ubezpieczenie.
          11. Wycieczki.
          12. Akcje pro-społeczne.
          13. Kryteria oceniania.
          14. Akcja „owoce i warzywa oraz mleko w szkole”.
          15. Jak uatrakcyjnić szkołę, czas wolny.

Nr konta Rady Rodziców: 10 1020 1127 0000 1302 0226 6567

Najbliższe zebranie Rady Rodziców odbędzie się w środę 01/12/2021, wszystkich chętnych do udziału w zebraniu zapraszam do kontaktu przez Librus (klasa 3a) lub przekazanie informacji przez przedstawiciela.

Edyta Kurowska przewodnicząca Rady Rodziców

Regulamin-Rady-Rodzicow