Rodzice, którzy chcą skorzystać z konsultacji proszeni są o zgłoszenie spotkania w sekretariacie szkoły z jednodniowym wyprzedzeniem.
Banasik Magdalena
poniedziałek: 12.40-13.40 sala 201
Bućkowska Anna
konsultacje od listopada 2022
Choińska Bożena
wtorek: 13:00-14:00 sala 206
Chylicka Jadwiga
poniedziałek: 14.45-15.45 pokój nauczycielski
Czyżewski Michał
Środa: 15.45 – 16.30 sala 109
Gałan Anna
Czwartek: 12:55-13:55 pokój nauczycielski
Gasik– Żurawska Katarzyna
Poniedziałek: 12.00-13.00 świetlica
Gierszewski Mariusz
Środa: 14.50-15.50 sala 214
Grycz Beata
Środa: 13.00– 14.00 gabinet psychologa 01
Harasim Jolanta
Wtorek: 14:45-15:45 sala 207
Iwański Daniel
wtorek: 15:00-16:00 hala sportowa
Jakubik Lidia
Poniedziałek: 14.45 -15.45 klasy 4a,4b,5a,5b,6b,7b,8c (pierwszy i trzeci poniedziałek każdego miesiąca)
Czwartek: 14.45 -15.45 klasy 8b,8c (pierwszy czwartek każdego miesiąca)
Kaczmarski Rafał
Wtorek: 13.00 – 14.00 pokój nauczycielski
Korman Marzena
Poniedziałek: 12.55 - 13.55 a dla klas 5 14.35- 15.00 - sala 214
Korzeniowska Krystyna
Czwartek: 16.30-17.30 świetlica
Kośla Monika
Środa: 13.50-14.50 pokój nauczycielski
Krzykowska Renata
Środa: 14:35-15:35 co drugi tydzień - sala lustrzana
Lachowicz Lidia
Piątek: 13.50-14.50 sala 213
Lesicki Janusz
Piątek: 11.30-12.30 świetlica
Łamek Nadia
Wtorek: 13.45 - 14.45 sala lustrzana
Łapińska Ewa
Poniedziałek: 12.55 -13.55 sala 202
Łoda– Chabros Edyta
Środa: 14.45 – 15.45 gabinet wicedyrektora
Łubik Magda
Wtorek: 13.50 - 14.50 sala 103
Mularska-Pawlak Monika
Czwartek: 12.55 - 13.55
Mroczek Urszula
Poniedziałek: 14.50 - 15.50 pokój nauczycielski
Osica Mateusz
Środa: 13.40-14.40 co drugi tydzień pokój nauczycielski
Pachuta Monika
Wtorek: 14:00 - 15:00 sala 208
Paciejewska Elwira
Poniedziałek: 14.50-15.50 sala 203
Pastor Anna
Wtorek: 13:00-14:00 biblioteka
Piotrowicz Magdalena
Wtorek: 15:00-16:00 sala 102
Remiszewska Małgorzata
Poniedziałek: 14.45-15.45 sala 212
Traczyk Magdalena
Wtorek: 17.10 - 18.10 sala lustrzana
Saar Magdalena
Wtorek: 14.45-15.45 sala 214
Sobiepan Elżbieta
Czwartek: 14.00 - 15.00 gabinet pedagoga
Sawczuk Monika
Poniedziałek: 16.00-17.00 świetlica
Wertejuk Małgorzata
Wtorek: 15:00-16:00 sala 210
Wojcieszko Tomasz
Wtorek: 14.35 - 15.35 hala sportowa
Żmijewski Janusz
Wtorek: 14.35 -15.35 pokój nauczycielski
Żurakowska Karolina
Wtorek: 14:45-15:45 sala 204
Żach Daria
Poniedziałek: 13.00 -14.00 gabinet psychologa